Vai zini, ka magnijs ir viens no TOP 5 minerālvielām sievietēm pēc 40?

Pieaugušajiem jāuzņem ap 350 mg magnija dienā. Dažkārt ar uzturu to nesaņemam pietiekami daudz, un tad stresa, fizisku aktivitāšu dēļ vai grūtniecības laikā rodas veselības problēmas.
Magnijs ir nozīmīgs kaulaudu, muskuļaudu un nervaudu uzbūvē, paplašina asinsvadus, veicina žults izdali, zarnu peristaltiku.
Magnijs nodrošina normālas muskuļu kontrakcijas, stabilu nervu sistēmas darbību un kopumā ir dabisks nomierinošs līdzeklis.
Stresa, fiziskās slodzes vai svīšanas rezultātā magnijs tiek izvadīts no organisma. Tas sadarbojas ar B grupas vitamīniem.
Par magnija trūkumu organismā liecina nervozitāte, galvassāpes, bezmiegs, viegla aizkaitināmība, nespēks, vielmaiņas traucējumi, muskuļu spazmas un krampji.
Visātrāk un veselībai draudzīgā veidā magnijs uzsūcas organismā tieši caur ādu- nokļūst uzreiz muskuļos.
Ieteicama ir pelde Epsomas sālsūdenī. Epsomas sāls ir magnija sulfāts, tā sastāvā ir arī sērs, kas atindē organismu.
Epsomas sālij ir divējāda iedarbība – organisms uzsūc magniju un vienlaikus tiek attīrīts ar sēru.
Magnijs iedarbojas uz saspringtajiem muskuļiem, tos atslābinot.

Kā uzņemt magniju ar pārtiku? To satur rieksti, ziedputekšņi, smiltsērkšķu augļi, putraimi, pākšaugi, rudzu maize, kāposti, spināti, kartupeļi, avenes.

Ne vienmēr mēs varam ar pārtiku nodrošināt trūkstošo minerālvielu daudzumu organismā. Tad palīgā nāk uztura bagātinātāji. Tieši FitLine produkti, pateicoties NTC®  barības vielu transporta konceptam, garantē vislabāko uzsūkšanās spēju.

Kuri FitLine produkti satur magniju?

FitLine Restorate – glāze gardā dzēriena ar citrusu vai eksotisko garšu pirms naktsmiega, un netraucēs ne krampji, ne bezmiegs, un no rīta modīsies atjaunota un enerģijas pilna! 1 porcija satur 134 mg magnija.

Restorate

Ieteikumi lietošanai:

  • Lai uzlabotu atmiņu un koncentrēšanos, palielinātu intelektuālo potenciālu (ideāli lietot kopā ar FitLine Activize Oxyplus un Fitline Omega-3).
  • Osteoporozes profilaksei ieteicams lietot kopā ar FitLine Isoflavon.
  • Skeleta-muskuļu sistēmas slimību profilaksei ieteicams lietot kopā ar FitLine Gelenk-Fit un FitLine Omega-3,  FitLine Omega Vegan.
  • Lai uzlabotu ādas skaistumu, matu spīdumu, nagu stiprumu un visu saistaudu stiprināšanu. Lielisks papildinājums FitLine Skin kosmētikas līnijai.
  • Ieteicams lietot svara zaudēšanas programmas ietvaros un celulīta mazināšanai.
  • Lai stiprinātu nervu sistēmu, veselīgam miegam, optimismam un stresa pārvarēšanai.
  • Efektīva saistaudu slimību gadījumā.
  • Vēža profilaksei.
  • Ieteicams sportistiem un cilvēkiem, kuru aktivitātes ir saistītas ar palielinātu slodzi uz skeleta-muskuļu sistēmu.
  • Aktīvu fizisko aktivitāšu gadījumā (ideāli piemērots lietošanai ar FitLine Activize Oxyplus un FitLine Fitness-Drink).