Par FitLine

Kompānija PM International AG ir viena no lielākajām kompānijām Eiropā, kas darbojas skaistuma un veselības jomā un piedāvā augstvērtīgus uztura bagātinātājus (sērija FitLine) un kosmētiku (sērija FitLine Skin un FitLine Med).

PM International AG

1993.gadā dibināja Rolfs Zorgs, kurš joprojām ir uzņēmuma vadībā. Tas ir ģimenes uzņēmums, kas vairāk kā 15 reizes pēc kārtas ticis iekļauts TOP – 100 Vācijas inovatīvāko mazo un vidējo uzņēmumu saraksta augšgalā un realizē savu augstvērtīgo produkciju vairāk kā 44 pasaules valstīs ar vairāk kā 40 pārstāvniecībām Eiropā un ārpus tās.

PM International ražo premium klases produktus, Eiropas galvenais loģistikas centrs atrodas Speyer (Vācija), kā arī centri Āzijā, Singapūrā un Amerikā (Džeksonvillā Floridas štatā). Starptautiskais vadības centrs atrodas Luksemburgā. Bet produkcija tiek ražota lielākajā speciālā uztura ražotnē Eiropā – Nutrichem Diat r. Rot Vācijā, atsevišķi PM International vajadzībām celtā korpusā. Kopš 2016. gada FitLine produktu kvalitāti pārbauda neatkarīgā laboratorijā TÜV SUD ELAB.

2016.gada 23.oktobrī tika noslēgts līgums uz 5 gadiem ar Luksemburgas Zinātnes un Tehnoloģiju institūtu (LIST) par
zinātniskiem pētījumiem un izstrādēm. Tika atvērta kopīga laboratorija starptautiskam zinātnieku tīklam, lai sekotu projektu attīstībai un lai izstrādātu jaunas, ekskluzīvas tehnoloģijas bio pieejamības palielināšanai (zināmas kā transfērtehnoloģijas). Šos pētījumus finansē gan valsts, gan Eiropa.
Pēc ekspertu un analītiķu vērtējuma, vēl vairāk ka 15 gadus kompānija būs tirgus līderis, jo tai pieder ne tikai produktu patenti, bet arī atslēgas zināšanas koncepcijas NTC® pielietojumā un ražošanā.
2019.gadā tika izveidota sadarbība ar Austrijas Zinātņu Universitāti. Kompānijas PM International produktiem ir vairāk kā 70 patenti un 20 atrodas apstiprināšanas procesā.

NTC® (Nutrition Transport Concept) – barības vielu transporta koncepts nodrošina 3-5 x ātrāku un pilnvērtīgāku barības un aktīvo vielu uzsūkšanos organismā, attiecīgi iegūstot ātrāku un lielāku efektu.

NTC® koncepcija ietver:

NGP® (Nutrivon Group Product) – barības vielu grupu sinerģijas koncepts, kad kopīga ietekme ir efektīgāka kā katra produkta atsevišķa iedarbība.

Jaunākās zinātniskās tehnoloģijas:

MicroSolve® – micelizācijas process, kas nodrošina ideālu ūdenī un taukos šķīstošo aktīvo vielu savstarpējo sadarbību.
CD – Kompleks – nodrošina 45 reizes lielāku un efek1vāku kurkumīna uzsūkšanos.

Uz doto brīdi kompānijas starptautiskajā zinātniskajā padomē darbojas 350 zinātnieku no visas pasaules. No tiem – 150
nutriciologiem, bio tehnologiem, dietologiem, sporta ārstiem un citiem speciālistiem ir doktora grāds.

Mēs visi tiecamies uz to, lai vecumdienās spētu saglabāt augstas darbaspējas. Mēs gribam labi izskatīties un novērtējam dabīgi jaunavīgu izskatu un starojumu.
PM International produkti apmierina tieši šīs vēlmes. Turklāt to efekts un ilglaicīgā, pozitīvā iedarbība ir novērojama
uzreiz. Mērķis – nogādāt barības vielas tieši tur, kur tās ir nepieciešamas – mūsu 70 triljoniem šūnās, no kurām mēs sastāvam. Jo vairāk enerģijas mūsu šūnās, jo vairāk veselības, darbaspēju un izturības arī cienījamā vecumā.

Visa pamatā ir zinātniski pamatotu zināšanu garantija, tehnoloģiju ieviešana ar jauninājumu palīdzību, kuru loģiskais rezultāts ir patentu saņemšana. Ražošanas atbilstība stingrākajiem farmācijas industrijas GMP un ISO standartiem, garantē tīrību, drošību un bezkompromisa kvalitātes līmeni.