Kvalitāte un inovācijas

Kas attiecas uz kvalitāti, mēs nepieļaujam kompromisu. Ciktāl tas attiecas uz mūsu produktu kvalitātes līmeni,
PM International iet tālāk par noteikto un prasīto standartu ievērošanu.

Tāpēc mūsu augstākās klases uztura bagātinātāju produkti no zīmola FitLine un kosmētikas sērijas FitLine med un FitLine skin ir izstrādāti atbilstoši jaunākajiem un pārbaudītajiem pētījumu un zinātnes atklājumiem. Mūsu produkti nodrošina visaugstāko drošību, kas attiecas uz barības vielu satura optimālu izvēli, apstrādi un biopieejamību, un tie tiek ražoti saskaņā ar farmācijas nozarē spēkā esošajiem stingrajiem labas ražošanas prakses norādījumiem.

FitLine drošība un kvalitāte

TÜV SÜD ELAB regulāri pārbauda FitLine produktu kvalitāti

Vairāk nekā 600 miljoni pārdoto produktu, kurus novērtē un regulāri lieto miljoniem klientu visā pasaulē, apstiprina, ka mēs esam uz pareizā ceļa, izprotot drošību un klientu apmierinātību. Vēl viena liecība par PM-International lielo inovatīvo spēku ir fakts, ka uzņēmums jau 18 reizes ir apbalvots ar TOP 100 *. Šis inovāciju konkurss atzīst TOP novatorus Vācijas vidējo uzņēmumu vidū. Viens no noteicošajiem faktoriem atzīšanai bija Nutrition Transport Concept®, kas barības vielas piegādā tieši tad, kad tās nepieciešamas un kur tās nepieciešamas – līdz šūnu līmenim, no iekšpuses un ārpuses – īsts unikāls pārdošanas punkts nozarē.
Bez tam 70 patenti uzsver uzņēmuma augsto inovācijas spēku.

FitLine ir kļuvis atzīts populārākajos sporta veidos.
Īpaši augstākajos sporta veidos prasības pret kvalitāti un drošību ir īpaši augstas. Gadiem ilgi FitLine ir bijusi pirmā izvēle daudziem labākajiem sportistiem no visas pasaules. Viņi ir pārliecināti FitLine lietotāji, kuri ļoti uzticas produktiem, lai uzlabotu viņu personīgo labāko sniegumu. Viņu lielā uzticība FitLine ir lielā mērā balstīta uz PM-International brīvprātīgo pienākumu regulāri pārbaudīt FitLine produktus, vai tajos nav dopinga saturošu anabolisko androgēnu steroīdu.
(“Ķelnes saraksts” ir Reinas Olimpiskā centra saraksts ar uztura bagātinātājiem ar minimālu dopinga risku un sniedz vairāk informācijas par to: www.koelnerliste.com)

Zinātnes ekspertu atbildes par FitLine produktu drošību un kvalitiāti >>

FitLine kvalitāte