Biznesa iespējas

Bizness ar FitLine

PM International AG ir viena no vadošajām TOP 100 inovatīvākajām Vācijas kompānijām mazo un vidējo uzņēmumu kategorijā jau daudzus gadus. Jau 27 gadus tā tirgū piedāvā FitLine uztura bagātinātāju produktu līniju un FitLine skin kosmētiku. Tā ir vienīgā kompānija, kura drīkst izmantot Ķelnes Antidopinga Sporta Laboratorijas logo, jo pilnīgi visi produkti ir dopinga droši un atbilst augstiem kvalitātes standartiem. Produkti ir ražoti pēc GMP standartiem no dabīgām izejvielām, patentēti un ilgus gadus brīvprātīgi tikuši pakļauti Šveices Vitamīnu Institūta kontrolei.

Ja vēlies kļūt neatkarīga savas dzīves noteicēja, un strādāt tik, cik vēlies, ar ko vēlies un kad to vēlies, Tev ir iespēja kļūt par uzņēmēju – kompānijas partneri!

TAVS LĒMUMS ŠODIEN – SNIEGS LIELAS IZMAIŅAS TAVĀ RĪTDIENAS DZĪVĒ!

Ielūkosimies šī gadsimta lielākajā pasaules revolūcijā: Godīga Sociālā Pārdošana – bizness bez riska  ikvienam. Iedomājies uzņēmumu, kurš uzņemas visu risku, lai Tu kā uzņēmjdarbības partneris varētu veidot savu personīgo biznesu bez liekām izmaksām un ieguldījumiem. Iemācies kā uzbūvēt lielisku biznesu, nodrošinot nākotni ar finansiālu brīvību. Iemācies vienkāršu PM International veiksmes sistēmu un kļūsti par TOP līderi mūsdienu visātrāk augošā tirgū.

Mūsu unikālie produkti sniedz fantastiskus rezultātus, mūsu klienti un partneri labprāt tos lieto un ātri jūt to iedarbību, tāpēc regulāri atkal un atkal veic produktu pasūtījumus. ABO (abonēšanas) programmas ietvaros partneri saņem produktus par visslabākajām cenām, līdz ar to nodrošinot vislabākās cenas iespējas sev uz ilgu laiku. Atkārtoti pirkumi gan no visas savas komandas partneriem, gan no visas komandas klientiem ir veids, kā nopelnīt pasīvo ienākumu un dzīvot labklājībā jau pēc 3-5 gadiem, turpinot savas darba gaitas nevis tāpēc, ka vajag, bet gan tāpēc, ka patīk! Ja vēlies dzīvi ar lielāku rīcības brīvību, augstākus ienākumus un vairāk laika savai ģimenei, hobijiem, ceļojumiem, ar potenciālu sasniegt pilnīgu finansiālu brīvību jau tuvākajos gados, tad PM International ir lieliska izvēle!

Mūsdienās daudzi cilvēki nav laimīgi, ir stresa pilni vai nu tāpēc, ka tiem nav laika darīt lietas, kuras viņiem patīk, vai ir pārāk maz naudas. Ja Tu esi viens no tiem un Tu tiešām vēlies vairāk naudas un laika nākotnē, tad šis ir labs bizness Tev.   Aicinām kļūt par daļu no ātri augošās PM International uzņēmēju sabiedrības skaistuma un veselības pasaulē, kuri izmanto Godīgu Sociālās Pārdošanas®️ praksi (tiešā tirdzniecība/sociālais mārketings) un iegūt iespēju izveidot ļoti ienesīgu un bezriska biznesu ar zemām darbības izmaksām.

Kā PM International tirgus partneris, Tu vari izveidot vislielāko kopienu ar pateicīgiem klientiem visā pasaulē, kuri saglabā labu veselību gadiem un jūtas lieliski! Kā arī izveidot lielisku partneru komandu kopīgam biznesam, kuri bauda abas kompānijas sniegtās iespējas – gan jūtas lieliski ar šiem produktiem par viszemākajām cenām, gan izmanto sadarbības iespējas un iegūst arī augošu atalgojumu. To paveiksim kopā! Mēs strādājam komandā! Tu neesi viens! Tev nav nepieciešama speciāla izglītība, īpašas iemaņas. Biznesa konceptā var ņemt dalību ikviens, ja vien vēlies iegūt šo lielo iespēju – iegūt lieliskus draugus, ceļot pa pasauli, veidot savu augošo ienākumu, iegūt daudz jaunas prasmes, palīdzēt cilvēkiem. Tavi līderi, mentori, sponsori dalīsies ar Tevi ar pārbaudītiem konceptiem, kuri padarījuši finansiāli neatkarīgus miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Ar mūsu viegli uztveramo apmācību programmu iemācies vienkāršu PM International veiksmes sistēmu un kļūsti par top līderi nākotnes visātrāk augošajā tirgū.