Feel Good Yoghurt

Jaunas paaudzes dabīgs probiotisks jogurts un jogurta dzēriens!
Sūkalu bāzes produkts, kas izgatavots no sūkalu, inulīna un probiotisko kultūru bagātināta pulvera.
FitLine Feel Good jogurta dzēriens un jogurts ir pulveris, kuru pagatavojot, iegūst jogurta dzērienu ar dzīvām probiotiskām FitLine Feel Good baktēriju kultūrām. Produktam ir zems tauku un holesterīna saturs, bagātināts ar sūkalu olbaltumvielām un, pateicoties probiotiku kultūrām un inulīnam, ir lielisks rezultāts, kas pozīvi ietekmē zarnu floru.

Šim veselīgajam jogurtam ir arī unikāla, apburoša, dabiska krēmīga garša.
Galvenā probiotisko kultūru darbība profilaktiskā iedarbība ir tāpēc, ka produkts satur lielu daudzumu dažādus dzīvus mikroorganismu, kas, izejot caur kuņģa skābai videi, izkļūstot caur tievai zarnai, nebojāti nonāk resnajā zarnā.

Probiotiskās baktērijas ir dzīvas baktērijas, kas tiek uzņemtas kopā ar uzturu un labvēlīgi ietekmē cilvēka organismu, izmainot zarnu mikrofloru. Prebiotiskās vielas ir tās nesagremojamās uztura sastāvdaļas, t.i., balastvielas, kuras stimulē vienas vai otras probiotiskās baktērijas augšanu un aktivitāti resnajā zarnā. Pasaules Veselības organizācija pret antiobiotiskām vielām rezistentu
mikrobu infekciju samazināšanai iesaka ne tikai samazināt antibiotisko vielu lietošanu, bet arī paplašināt probiotisko baktēriju izmantošanu gan terapijā, gan profilaksē, kā arī vienlaikus ar antibiotiskiem preparātiem lietot probiotiskās baktērijas.
Probiotiskās baktērijas stimulē imūnsistēmu un kavē iekaisuma procesus resnajā zarnā. Probiotiskās baktērijas spēj saistīt uzturā esošos nitrātus. Daudzi cilvēkam nekaitīgi pārtikas konservanti nomāc probiotisko mikroorganismu augšanu. Kā arī produktos, kuros konservanti pievienoti, probiotisko mikroorganismu nav.

AKTĪVO SASTĀVDAĻU ĪPAŠĪBAS:

AR PROTEĪNU BAGĀTINĀTS SŪKALU PULVERIS – piena produkts, ko iegūst siera vai biezpiena gatavošanas procesā. Tomēr sūkalu kā veselību veicinoša pārtikas produkta īpašā vērtība ir atzīta tikai pēdējos gados. No vienas puses, sūkalas praktiski nesatur taukus (kas nozīmē, ka tām ir maz kaloriju), no otras puses, tās ir bagātas ar vērtīgām olbaltumvielām. Turklāt cukurs, kas atrodas sūkalās, ir piena cukurs, kuru mūsu organisms viegli absorbē. Sūkalas satur vērtīgas minerālvielas, ieskaitot kalciju, magniju, fosforu, salīdzinoši daudz kālija un maz nātrija. Sūkalas palīdz organismam izvadīt toksīnus un lieko šķidrumu, sadalīt kaitīgas nogulsnes, nekaitējot veselībai, kā arī tam ir spēja sārmot iekšējo vidi, labi uzsūcas zarnās un veido vidi draudzīgas mikrofloras veidošanai.

INULĪNS. Inulīnam raksturīga spēja samazināt asins lipīdu koncentrāciju un stabilizēt glikozes līmeni. Inulīnam piemīt prebiotiskas īpašības, jo tas palielina bifidobaktēriju skaitu zarnu traktā. Tam ir liela nozīme cilvēkiem ar cukura diabētu. Tajā pašā laikā inulīns izvada no organisma cilvēkiem kaitīgas vielas, piemēram, smago metālu sāļus, holesterīnu, toksīnus, veidojot ar tiem nešķīstošus savienojumus.

NIACĪNS. Ūdenī šķīstošs vitamīns, kas uzsūcas tievajā zarnā. Eritrocītos šis vitamīns ir saistīts nikotīnskābes amīda veidā un tādejādi aizkļūst līdz audiem. Palīdz samazināt glikozes līmeni asinīs un palielināt aknu glikogēna krājumus, normalizē holesterīna līmeni asinīs. Turklāt tas ietekmē kapilāru un artēriju paplašināšanos, venozo palielināšanos un asinsspiediena
pazemināšanos, asins plūsmas ātruma palielināšanos un sirdsdarbības kontrakciju palielināšanos. Niacīna metabolisms ir ļoti saistīts ar olbaltumvielu metabolismu: ar olbaltumvielu trūkumu cilvēka ķermenī palielinās niacīna izdalīšanās urīnā.

ĀJURVĒDAS AUGI uzlabo uzsūkšanās efektivitāti.

JOGURTA KULTŪRAS (Lactobacillus acidophilus La-5, Bifidobacterium Bb-12, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. Bulgaricus) – dzīvas probiotisko pienskābes baktēriju kultūras: lakto baktērijas, bifido baktērijas, pienskābais streptokoks, bulgāru nūjiņa.
LACTOBACILLUS ACIDOPHILUS – lakto baktērijas, kas ir normālas cilvēka mikrofloras pārstāvji, zarnās kalpo kā laktofloras un bifidofloras augšanas stimulatori. Tās ir izturīgas pret antibiotikām un novērš attīstību, vai arī ātri aptur disbakteriozes izpausmes, kas saistītas ar antibakteriālo līdzekļu lietošanu. Stimulē dažādas imūnās atbildes reakcijas. Ir izteikta pretvīrusu iedarbība.
BIFIDOBAKTERIJAS – bifidobaktērijas, ir normālas cilvēka mikrofloras pārstāvji. Izturīgas pret antibakteriāliem medikamentiem. Bifidobaktērijām ir liela nozīme zarnu mikrobiocenozes normalizēšanā, uztur nespecifisko organisma rezistenci, vielmaiņas procesu uzlabošanā un bioloģiski aktīvo vielu, tai skaitā vitamīnu, sintezēšanā. Bifidobaktērijas spēj sintezēt un izdalīt
B1, B6, PP, B12 vitamīnu un folskābi.
STREPTOCOCCUS THERMOPHILUS, LACTOBACILLUS DELBRUECKII SUBSP. BULGARICUS – pienskābais streptokoks un bulgāru nūjiņa – baktērijas, kas stimulē normālas mikrofloras augšanu un attīstību. Tām ir pret mikrobu iedarbība pret patogēniem mikroorganismiem.

FITLINE FEEL GOOD YOGHURT (vai YOGHURT DRINK) GALVENĀS PRIEKŠROCĪBAS:

 • Milzīgs dzīvo kultūru skaits ir 60–100 miljoni / ml
 • Četras dažādas jogurta baktēriju kultūras
 • Tam ir maksimālā bioloģiskā vērtība. Tas ir patentēts.
 • Minimālais kaloriju un tauku daudzums
 • Satur balasta vielas
 • Bagāts ar dabīgiem minerāliem (kalcijs, magnijs, fosfors)
 • Ēdienu gatavošana ir ārkārtīgi vienkārša. Sagatavots bez termiskās apstrādes
 • Nesatur mākslīgas krāsvielas, mākslīgas garšas, konservantus, želejvielas, stabilizatorus, bez termiskās apstrādes, tomēr produktu var droši uzglabāt atvērtu vienu nedēļu
 • Tas ir uztura pamats diabēta un alerģiju ārstēšanai
 • Probiotikas un prebiotikas ievērojami uzlabo barības vielu uzsūkšanos, kas vajadzīgas ķermeņa atjaunošanai.

IETEIKUMI LIETOŠANAI:

 • Katram, kas vēlas saglabāt vai uzlabot veselību
 • Stabilizēt zarnu floru un novērst radušos disbiozi stresa, nepietiekama uztura, antibiotiku lietošanas, infekcijas slimību vai novecošanās procesa rezultātā
 • Vēža profilaksei
 • Atjaunojoties pēc intensīvās terapijas kursa, kā arī antibiotiku lietošanas laikā un pēc tās
 • Jogurts ir ieteicams grūtniecēm, bērniem un vecāka gadagājuma cilvēkiem kā dabisks līdzeklis imunitātes stiprināšanai
 • Uzturvielu, vitamīnu, minerālu un īpaši kalcija absorbcijai
 • Bez piedevām ar dabiskām probiotikām
 • Gatavs jogurts viegli izmantojams gan gardu dzērienu pagatavošanai, piemēram, sablenderējot ar augļiem un linsēklām, vai pievienojot medu, apgrauzdētas auzu pārslas ar medu un kanēli. Vai gatavojot krēmus, želejas. Viegli aizstāj visa veida salātu mērces, atliek tikai pievienot zaļumus, ķiplokus vai jebkurus citus garšaugus
 • Lietot jebkurā formā, izņemot produktu nedrīkst karsēt virs 45 ° C, to nedrīkst arī saldēt
 • Gatavo jogurtu var jaukt kopā ar jebkuriem FitLine produktiem, izņemot FitLine Restorate.

GATAVOŠANA:

Vienu FitLine Feel Good paciņu izjaukt ar 1 l pienu (pienam jābūt istabas temperatūrā) termosa iekšējā traukā, uzliek vāku. Termosā iepildīt verdošu ūdeni līdz atzīmei, ievietot iekšējo trauku, aiztaisīt ciet termosa vāku un atstāt gatavoties uz 10 stundām. Izlietot 5 dienu laikā. Pie mazākas jogurta gatavināšanas iegūsiet produktu ar maigāku garšu, ilgākā laikā garša būs skābenāka. Gatavojas bez termiskas apstrādes.

IEPAKOJUMA TILPUMS: 6 paciņas (katra pa 50,5 g). Paredzētas 30 porcijas 200 ml gatava jogurta.

IETEIKUMS: dienā patērējiet 200 ml gatavā produkta.

AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS FEEL GOOD YOGHURT DRINK: olbaltumvielām bagātināts sūkalu pulveris, inulīns (19,8 %), niacīns, jogurta kultūras (Bifidobacterium, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus delbrueckii, bulgaricus, Streptococcus thermophilus), aromatizētājs.
AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS FEEL GOOD YOGHURT: olbaltumvielām bagātināts sūkalu pulveris, inulīns (19,8 %), Liellopu želantīns, niacīns, jogurta kultūras (Bifidobacterium, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus delbrueckii, bulgaricus, Streptococcus thermophilus), aromatizētājs.