Fitline Med MicroSolve Hair+

Ātri uzsūcošs, ne taukains šķidrums ar tradicionālajām augu sastāvdaļām, lai aktivizētu galvas ādu un matu folikulus.

Ekskluzīvā NTC® barības vielu transportēšanas koncepcija vienmēr nodrošina barības vielas tieši tad, kad tās ir vajadzīgas, tieši tur, kur tās ir vajadzīgas – šūnu līmenī!

FitLine Med MicroSolve® Hair + nodrošina augstas kvalitātes, uzlabojošas barības vielas biezākiem, pilnīgākiem un spīdīgākiem matiem no ārpuses!

  • Izgatavota no unikāla barības vielu kompleksa, kurā ietilpst 6 tradicionālās augu sastāvdaļas.
  • Augstas biopieejamības dabisko augu eļļu un antioksidantu sinerģiska kombinācija.
  • Uzlabota biopieejamība, izmantojot unikālu microSolve® tehnoloģiju.
  • Ar biotīnu tas palīdz uzturēt normālus matus.

Piedzīvojiet rezultātu! Līdz pat 80% no visiem vīriešiem un līdz pat 40% no visām sievietēm ir būtiskas izmaiņas. Izbaudiet īpašu matu koncepciju, lai matu izskatam sniegtu veselību un uzlabotu to struktūru.

Ekskluzīvā barības vielu pārvadāšanas koncepcija NTC®️ nodrošina barības vielas šūnu līmenī tieši tur, kur tās ir vajadzīgas! NTC®️ atbalsta optimālu barības vielu uzņemšanu no iekšpuses un no ārpuses. Būtiska iekļūšana ādas apakšējos slāņos ir konstatēta tikai, izmantojot FitLine med MicroSolve® Hair+ un FitLine MicroSolve® Hair +.

INTENSĪVA KURSA IETEIKUMI

FitLine MicroSolve® Hair+ (uztura bagātinātājs)

1. solis (pirmās 90 dienas). Piepildi vāciņu ar atzīmi (4,17 ml) (4,17ml x 2) divas reizes un izšķīdiniet to vēsā dzērienā. Iesakam šo dzērienu lietot no rīta! Šo dzērienu varat arī apvienot ar citiem FitLine produktiem.

2. solis (pēc pirmajām 90 dienām –  nepārtrauktai lietošanai). Piepildi vāciņu līdz atzīmei (4,17 ml) (tikai vienu reizi) un izšķīdiniet to vēsā dzērienā. Iesakam šo dzērienu lietot no rīta! Šo dzērienu varat arī apvienot ar citiem FitLine produktiem.

FitLine med MicroSolve® Hair+ (produkts ārējai lietošanai). 

Lietojiet produktu vismaz reizi dienā. Sadaliet matus vietās, kur esat ievērojuši matu izkrišanu. Uzlieciet precīzi produkta pudeles galu uz galvas ādas. Viegli nospiežot pudeli, uzklājiet tieši uz galvas ādas nelielu daudzumu šķidruma un iemasējiet to (3-4 minūtes). Atcerieties, ka produkts ir efektīvs tikai matu folikulai, līdz ar to izvairieties no produkta uzklāšanas uz matu vidējā garuma.

PADOMS: Jūs varat šo produktu uzklāt uz galvas ādas no rīta un jau pēc 3–4 minūtēm varat turpināt savu ierasto matu veidošanas kompleksu.  Jūs variet šo produktu uz galvas ādas uzklāt arī pirms gulētiešanas, ļaujot tam darboties visu nakti. Abas šīs iespējas dod vienādus rezultātus. Atcerieties, pēc uzklāšanas matus uzreiz nemazgāt un produktu uzreiz neskalot ārā. Ļaujiet šim produktam sniegt savu iedarbību. Pārliecinieties, ka šis produkts atrodas uz galvas ādas vismaz 2-3 stundas pirms matu mazgāšanas.

Atcerieties, ka, lai iegūtu labākos rezultātus, lietojiet abus produktus pareizi, nepārtraukti un kombinēti.

AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS:

LINSĒKLU EĻĻA. Šī eļļa satur daudz polinepiesātināto taukskābju – linolskābes un linolēnskābes. Salīdzinājumā ar citām eļļām linsēklu eļļa satur visvairāk linolēnskābi.

KURKUMA. Tas ir tropu augs, kas ie8lpst ingveru dzimtā. Kurkuma satur ēterisko eļļu un ūdenī nešķīstošu kurkumīnu, kas labi šķīst taukos un spirtā.

PATENTĒTĀ CD–KOMPLEKS TEHNOLOĢIJA
Pateicoties jaunajai, patentētajai CD-Kompleks tehnoloģijai kurkumīna bio pieejamība ir palielinājusies 40 reizes.

KVIEŠU DĪGSTU EĻĻA. Satur ļoti daudz E vitamīna.

BIOTĪNS. Produktos biotīns ir saistīts kompleksā ar olbaltumvielām. Vitamīns vajadzīgs tauku, aminoskābju un glikozes vielmaiņas procesos. Biotīns veicina normālu matu un ādas saglabāšanu.

E VITAMĪNS (TOKOFEROLS) kavē nepiesātināto taukskābju peroksidāciju, stabilizē šūnu membrānas, pasargā šūnu membrānas no oksidēšanās resp. «sadegšanas».

SAULESPUĶU EĻĻA. Tajā ir daudz polinepiesātinātās linolskābes un daudz E vitamīna attecībā uz 1 g polinepiesātināto taukskābju.

FitLine MicroSolve® Hair+ ir paredzēts tikai ārīgai lietošanai. Izvairieties no saskares ar acīm. Ja nokļūst acīs, rūpīgi izskalojiet to ar lielu daudzumu ūdens.

IETEICAMS: izveidot kursu uz trim mēnešiem kopā ar Fitline Microsolve Hair+.

Vienam mēnesim ieteicams: 2 gab. FitLine Microsolve Hair+ un 1 gab. FitLine med Microsolve Hair+. Kopā trim mēnešiem: 6 gab. FitLine Microsolve Hair+ un 3 gab. FitLine med Microsolve Hair+

LIETOŠANA: Vienkārši uzklājiet tieši uz galvas ādas skartajām galvas ādas zonām. Lai to izdarītu, sadaliet matus skartajās vietās, uzklājiet uzklāšanas galu tieši uz galvas ādas un ar vieglu spiedienu velciet to virs ādas, līdz vēlamā ādas zona ir samitrināta, viegli iemasējiet un neizskalojiet. Uzklājiet šķidrumu vienu reizi dienā pēc mazgāšanas ar šampūnu vai atstājiet to uz nakti.

TILPUMS: 100 ml (3,38 ml)

SASTĀVDAĻAS: Ūdens (ūdens), alkohols, glicerīns, linsēklu eļļa, kviešu dīgļu eļļa, kurkuma, dārzeņu eļļa, Serenoa Serrulata augļu eļļa, lecitīns, pinus sylvestris mizas ekstrakts, rudzu ekstrakts, biotīns, dunaliella Salina ekstrakts, želejveida gumija, tetrahidropiperīns, tokoferols, hidroksiacetofenons, skvalāns, glikonolaktons, nātrija hidroksīds, saulespuķu sēklu eļļa.

PRODUKTS VEIDOTS, IZMANTOJOT PATENTĒTAS TEHNOLOĢIJAS!

Unikāla Uzturvielu transporta koncepcija (Nutrients Transportation Conception NTC®) un MicroSolve® Tehnoloģija, kas nogādā uzturvielas ar augstu biopieejamību šūnu līmenī. Ekskluzīvs tikai PM International.

Produkts atbilst GMP® (Good manufacturing practice) = Labas ražošanas praksei.