Q10 Plus

Koenzīms Q10 ir “jaunības vitamīns”. Palielina ķermeņa šūnu enerģijas piegādi un stiprina imūnsistēmu.
“Mēs uzskatām, ka Q10 ir daudz efektīvāks stenokardijas ārstēšanā nekā visi esošie medikamenti.”
Profesore Hyasa, Japāna.
Aktīvi attīstot vitamīnu zinātni, tika izdalīts koenzīms Q10 vai ubikinons (kas no latīņu valodas tulkojas kā “visur klāt”). Ilgu laiku ārsti un bioķīmiķi nevarēja noteikt ubikinona lomu cilvēka ķermenī, tikai 1978. gadā amerikāņu zinātnieks Pīters Mitčels teorijas izstrādei par Koenzīms Q10 ieguva Nobela prēmiju. Bet tikai starptautiskā attīstības komanda PM Internafonal spēja izstrādāt (un patentēt) micelizētu (ūdenī šķīstošu) koenzīmu Q10 (MicroSolve® tehnoloģija).

AKTĪVO SASTĀVDAĻU ĪPAŠĪBAS:

KOENZĪMS Q10 (UBIQUINON) ir endogēna viela, kas atrodas katrā cilvēka ķermeņa šūnā un kurai ir izšķiroša loma enerģijas veidošanās procesos. Šai vielai ir cikliska struktūra un tā ir koenzīms (tās saucamās vielas, bez kurām fermenti “nedarbojas”). Koenzīms Q10 ir vitāli svarīga ķēde, kurā ķermeņa šūnas tiek piegādātas ar nepieciešamajiem bioķīmiskajiem komponentiem, veicinot efektīvāku skābekļa izmantošanu. Tas ir spēcīgs antioksidants, kas neitralizē brīvo radikāļu kaitīgo iedarbību, kas veidojas cilvēka ķermenī radiācijas, stresa un ķīmisko vielu ietekmē. Zinātnieki atzīmē, ka koenzīmam Q10 ir aizsargājoša iedarbība uz sirdi, kā arī tas palīdz stiprināt imūnsistēmu.
Koenzīma Q10 lietošana palīdz normalizēt augstu un zemu asinsspiedienu un stabilizēt normālu spiedienu. Ir pierādīts, ka svara zaudēšanas programmas “darbojas” efektīvāk un uzticamāk, ja tajās ir iekļauts koenzīms Q10. Ārsti atzīmē, ka pēc operācijas periodā pacienti, kuri lieto koenzīmu Q10, ātri atgriežas normālā stāvoklī un panāk ievērojamu atveseļošanās rezultātu uzlabošanos.

Galvenie šī produkta patērētāji ir pasaules vadošie gerontoloģiskie (gerontoloģija ir medicīnas nozare, kas nodarbojas ar vecāka gadagājuma cilvēku (65+) slimību diagnostiku, ārstniecību, rehabilitāciju un profilaksi), jo tika konstatēts, ka koenzīma Q10 klātbūtne organismā palīdz palēnināt novecošanās procesus.
Ir zināms, ka ķermeņa spēja sintezēt koenzīmu Q10 samazinās līdz ar vecumu, tāpēc šī produkta lietošanai ir visievērojamākā ietekme cilvēkiem nobriedušā un vecākā vecumā. Samazinoties ubikinona sintēzei, parādās nogurums, traucēta sirds darbība, novājināta imunitāte, samazināta aktivitāte. Koenzīma Q10 līmeņa fizioloģiska pazemināšanās organismā neatkarīgi no dzīvesveida un veselības stāvokļa sākas pēc 20 gadu vecuma sasniegšanas. Q10 deficītu izraisa arī dažādas slimības, narkotikas, intensīvs garīgais un fiziskais stress un vielmaiņas traucējumi.

Lasis - Q10 avots

Koenzīma Q10 daudzums organismā samazinās ar vecumu, tāpēc tas papildus jāiekļauj uzturā, īpaši cilvēkiem, kas vecāki par 30 gadiem. Koenzīma Q10 lietošana samazina sirdslēkmes risku, palēnina šūnu novecošanos, palīdz normalizēt asinsspiedienu un palīdz pret dažādām kardioloģiskām slimībām, aterosklerozi, aritmijām, dažādām astmas formām, periodonta slimībām, aptaukošanos un diabētu. Pateicoties koenzīmam Q10 ķermenī tiek patērēts 95
procenti visas šūnu enerģijas.
Koenzīma Q10 avoti ir skumbrija, lasis, sardīnes, liellopu gaļa, zemesrieksti, spināti.

Koenzīma Q10 pamata ietekme:

 • Tam ir izteikta enerģiju radoša iedarbība, efektīva ietekme fiziskām slodzēm, stresam, hroniskam nogurumam.
 • Kā antioksidants cīnās ar brīvajiem radikāļiem un palēnina novecošanās procesu.
 • Palīdz stiprināt sirds un asinsvadu sistēmu, normalizē asinsspiedienu.
 • Normalizē vielmaiņu un veicina svara korekciju.
 • Samazina alerģisku reakciju risku.
 • Stimulē ķermeņa imūnsistēmu un aktivizē tā aizsargājošās īpašības.
 • Koenzīms Q10 ir būtiska sastāvdaļa cīņā pret šūnu un DNS iznīcināšanu, kā arī novecošanos.

Koenzīms Q10

VITAMĪNS E – sinerģijā ar koenzīmu Q10 kalpo efektīvai šūnu struktūru antioksidantu aizsardzībai pret brīvo radikāļu iznīcināšanu. E vitamīns un koenzīms Q10, kopā ņemot, pastiprina katras vielas pozitīvo efektu. Šis vitamīns, tāpat kā koenzīms Q10, ir atrodams visos audos un šūnu membrānās.
Tas nodrošina šūnu funkcionālo akfvitāti un saglabā to strukturālo integritāti. Ar E vitamīna trūkumu ķermenis ir vairāk pakļauts sirds un asinsvadu, infekciju un iekaisuma slimībām. Svarīga ir pareiza E vitamīna un koenzīma Q10 attiecība, kas ļauj ātri sasniegt poztīvu rezultātu visam organismam. Turklāt tiek samazināti “vecuma” plankumi uz roku ādas, ko izraisa E vitamīna trūkums.

Sieviete pie jūras

FITLINE Q10 PLUS GALVENĀS PRIEKŠROCĪBAS:

 • MicroSolve® micelizācijas tehnoloģija sniedz ievērojamu koenzīma Q10 un E vitamīna koncentrācijas palielināšanos plazmā salīdzinājumā ar citiem produktiem, kas satur koenzīmu Q10. Tādējādi organisms saņem vairāk aktīvo vielu.
 • Pateicofes NTC® koncepcijai, bioloģiskā pieejamība ir vidēji 5–10 reizes labāka nekā citiem taukos šķīstošiem produktiem.
 • Fitline Q10 Plus ir pirmais un vienīgais micelizētais produkts pasaulē ar koenzīmu Q10 (patentēta ražošanas tehnoloģija)!
 • Augstākā efektivitāte, pateicoties barības vielu komandai – koenzīmam Q10 un E vitamīnam.
 • Augstākā produkta kvalitāte un drošība, pateicoties GMP kontrolei un ražošanai.
 • Biopieejamība (asimilācija) līdz 98%, pateicoties NTC® koncepcijai.
 • Jauna inovatīva produktu dozēšanas sistēma ar ērtu un ciešu vāciņu – padara produkta dozēšanu vieglu.
 • Bez konservantiem.
 • Bez mākslīgiem emulgatoriem.
 • Viegli lietojama šķidrā forma.
 • Tikai 1 Fitline Q10 Plus porcija dienā nodrošinās adekvātu ķermeņa piegādi ar koenzīmu Q10.

IETEIKUMI LIETOŠANAI

 • Kā profilakse visiem cilvēkiem, kas vecāki par 35 gadiem
 • Īpaši vēlama cilvēkiem, kuriem ir sirds un asinsvadu un onkoloģisko slimību riski.
 • Ieteicams lietot kopā ar FitLine Omega 3+E vai Fitline Omega3 Vegan.
 • Palēnina ķermeņa novecošanos.
 • Sirds un asinsvadu sistēmas slimību profilaksei.
 • Samazina hroniska noguruma sindromu.
 • Palielina vitalitāti un izturību sportistu vidū.

Koenzīma Q10 lietošanai nav kontrindikāciju. Tas jāaizsargā no karstuma un gaismas.
Tomēr ir nepieciešams brīdināt tos, kuri no produkta lietošanas sagaida tūlītējus rezultātus. Koenzīma Q10 darbība nav tūlītēja. Tas tiek izskaidrots ļoti vienkārši: koenzīma Q10 aktivitāte palielinās pakāpeniski, palielinoties tā daudzumam organismā.
Aizstājiet lietotās zāles ar koenzīmu Q10 tikai tad, ja ārsts ir sniedzis citus ieteikumus. Ja esat slims, koenzīmu Q10 nevajadzētu lietot citu zāļu vietā, bet gan kombinācijā ar tiem. Jums būs nepieciešama medicīniska uzraudzība, lai jūs varētu novērot sirds funkcijas uzlabošanos un veikt nepieciešamās izmaiņas zāļu devā. Konsultējieties ar ārstu.

LIETOŠANA: Pievienojiet jebkuram dzērienam 18 pilienus (1 ml = 30 mg Q10).
IETEICAMĀ DIENAS DEVA: Lietojiet 1 reizi dienā.
TILPUMS: 30 ml, lai pagatavotu 30 porcijas pa 1 ml.
SASTĀVDAĻAS: mitrumuzturētājs (glicerīns), ūdens, DL-alfa-tokoferilacetāts (vitamīns E), koenzīms Q10, emulgators (sojas lecitīns), augu eļļas (palmu, palmu kodolu, kokosriekstu).

Q10 Plus sastāvs