Jaunais gads sagaidīts, un protams, ikviens vairāk nekā jebkad cer, ka jaunais noteikti būs labāks par tikko pavadīto, dīvaino un izaicinājumiem pilno 2020.gadu. Arī es ticu, un tieši šogad esmu nolēmusi nevilkt garumā, neklusēt, bet dalīties ar savu pieredzi, ar labām lietām, ko esmu sev atklājusi un – jā, to, kam veltīta šī mājas lapa! 

Fitline pamatproduktus lietoju no septembra. Jutos arvien labāk, bet tikai uz laiku pārstājot lietot, sapratu, ka patiesībā pašsajūta bija spēcīgi uzlabojusies, kamēr lietoju FitLine Basics,  Activize Oxyplus un Restorate. 

Nepasūtīju produktus tikai kādu pusotru mēnesi, bet pa šo laiku sapratu, ka nav jēgas taisīt pauzes un šajā laikā dzīvot mazāk produktīvi, mazāk aktīvi un mazāk priecīgi. Jo tiešām priekš manis bija nepārprotams atklājums, ka, lietojot šos produktus, ne tikai fiziski jutos daudz labāk, bet mans garastāvoklis ievērojami uzlabojās. Līdz septembrim, kad sāku lietot FitLine, man bieži sāpēja galva, noskaņojums bieži bija svārstīgs, ātri varēju kļūt īgna vai grūtsirdīga. Nē, lielas un nopietnas veselības problēmas nemocīja, bet tomēr, vēlējos justies labi, būt enerģiskāka, nenogurt tik ātri, saglabāt veselību ilgāk, tādēļ nolēmu izmēģināt Fitline. Rezultāts – uzlabota dzīves kvalitāte visās jomās! Nolēmu arī citiem stāstīt par produktiem, un lieki piebilst, ka esmu pārliecināta, ka šie produkti strādā uz visiem 100%, un kompānijas neticamie rezultāti un izaugsme ir reālā vērtībā pamatoti.

Uz Ziemssvētkiem vislabākā dāvana bija nevis zem eglītes, bet Omnivas busiņā. To es uzdāvināju sev pati, jo sevi patiešām ļoti mīlu!